O novém seriálu ‚Kamu ve Vietnamu‘ a proč byste se na něj měli dívat

3. dubna 2016

kamu_ve_vietnamu kamu_ve_vietnamu kamu_ve_vietnamu

A zase si budeme povídat o jídle! Tentokrát ve spojitosti s mou oblíbenou food bloggerkou – Kamilou Rundusovou alias Kamu. Ta se spolu s Českou televizí vydala do Vietnamu a o svých gastronomických zážitcích natočila skvělý seriál. V předpremiéře jsem viděla první tři díly této cestovatelské cooking show a radím vám dobře – každou středu zapněte televizi a dívejte se na skvělý pořad o jídle, krásné zemi a neúnavném pracantovi jménem Kamu.

kamu_ve_vietnamu_mimi

Možná si říkáte – už zase další pořad o jídle! Ale ve skutečnosti se České televizi, Kamile a celému jejímu týmu podařilo natočit skvělé dílo. Poznáte Vietnamce tak trochu z jiného úhlu, uvidíte jídla, ze kterých se vám budou sbíhat sliny, procestujete kus světa, všechny recepty si pak budete moci uvařit u vás doma (tedy až po nákupu v pražské Sapě) a hlavně se budete celých dvacet šest minut neskutečně bavit.

Ve druhém díle, který se bude vysílat 13. dubna, budete moci nahlédnout i do mé vlastní kuchyně, kde Kamila vařila jednu z vietnamských specialit. Uvidíte i část mé rodiny, děti, mámu a jejího šíleného psa. La femme MiMi vás ale bude doprovázet každým dílem – v záběrech pořízených v Praze, má na sobě Kamu vždy mé modely. Takže od 6. dubna se každou středu uvidíme před televizí!

Trailer ke zhlédnutí: www.ceskatelevize.cz/kamu-ve-vietnamu/