Kouzelníci s nůžkami a štětci: Tipy na profesionální „salóny“ krásy

29. května 2016

Šaty dělají člověka, a upravený zevnějšek dělá ženu. Jakého profesionála byste měla oslovit, pokud jdete na rande, do divadla nebo svatbu vašeho bývalého a potřebujete, aby vám to děsně seklo? Tady jsou mí favorité.

iveta du

Make-Up Artist Iveta Du

Ivetiným profi štětcem byla už napudrována nejen zpěvačka Klára Vytisková, ale i Leoš Mareš, Kamila ‚Kamu‘ Rundusová, Vladimír Špaček nebo Chantal Poullain. Spolupracuje s časopisem Zen, La Femme, 360 i Forbes. Jednoduše královna svého řemesla, která líčila již několik mých modelek – třeba pro kolekci Návrat nebo poslední jaro/léto 2016.

 

salon24

 

SALON24

Možná vám taky vadí objednávat se k pedikérce telefonicky, aby o tom věděla celá vaše kancelář. Příští návštěvu už ale můžete rezervovat přes SALON24, kde si pohodlně vyhledáte služby pečující o vlasy, pleť, nehty nebo relax. Dovolí vám vybrat místo, den, čas a obratem vám přijde potvrzení, které si jednoduše uložíte do kalendáře. S blížící se návštěvou se vám aplikace sama připomene. Bez telefonátů, bez nutnosti osobní rezervace.

martina_matyášová

St. Territory – Martina Matyášová

Stylistka Martina Matyášová, kterou můžete znát z  módních časopisů jako Elle nebo OK! Magazine, začínala se svým kadeřnickým salónem u sebe doma. Teď stříhá i ty nejznámější tváře v novém prostoru, který je stejně boho-hippie a vintage jako ona. Propaguje no-poo, vyrábí skvělá přírodní mýdla na vlasy a nakonec vás vyfotí do své sbírky hlav a účesů.

zaneta_gi_studio

Gi Studio 

Výborná maskérka pocházející z Vietnamu je skvělá nejen svou profesionalitou, ale i nikdy neutuchající dobrou náladou. Dokáže nalíčit modelku na profesionální líčení, stejně jako nevěstu pro její slavný den. Žanetinou specialitou ovšem není jen make-up, ale i česání skvělých účesů – drdoly, zaplétané vlasy nebo kreace s věnečkem – nic pro její ruce není nemožné.

kroupa_pavel

Pavel Kroupa Hairdresser

Jeho práce s nůžkami a hřebeny je okouzlující. Proto také česal již několik mých modelek – pro kolekci Návrat nebo Asian Retro. Řekněte sami, nejsou ty drdoly nádherné?

Příští týden budu psát opět o kráse. A řeba i o tom, kde vás perfektně ostříhají za dvě stovky!