V dobré společnosti: Designéři pro La femme MiMi

3. června 2016

Na štendrech mého butiku se objevují věci i s jinou visačkou než La femme MiMi. O koho jde a proč byste právě do nich měli investovat?

v_dobre_společnosti_el_koi v_dobre_společnosti_el v_dobre_spolecnosti_atelier_el

‚V dobré společnosti‘ je výběr limitovaných kolekcí, které vytvořili mí přátelé pro značku La femme MiMi. Jejich prostřednictvím chci dát českým zákazníkům možnost nahlédnout do saigonské módní scény, kterou reprezentují psaníčka Koi, kolekce Atelieru El a zavazadla Tasky Poese. ‚Dobrá společnost‘ však bude zahrnovat i další české tvůrce, na jejichž kolekcích se aktuálně pracuje.

Jednotlivé modely mají atributy základních prvků šatníku. Jsou proto lehce kombinovatelné s mými kolekcemi. Pyšní se jednoduchými liniemi, poctivými materiály a především specifickým zpracováním, které je pro daného návrháře charakteristické.

koi_peněženka koi_peněženka koi_peněženka

Psaníčka (nebo také peněženky) Koi for LFM jsou dílem saigonského architekta. Každý kousek je výsledek ruční práce za použití kvalitní kůže. Kolekce obsahuje slim pouzdra i prostorné peněženky na velkou výplatu. Pokaždé mě okouzlí svými rafinovanými detaily – ať už je řeč o zapínání nebo prošívání. Sama jich mám několik – jednu na doklady, druhou na hotovost a další jako psaníčko na mobil a rtěnku.

Atelier El je vám již dobře známý z plátěných batohů s potiskem květin a větrníků. Ano, je to tatáž El – má sestřenice, se kterou v rámci tvořivosti absolutně souzníme. El však není jen skvělou grafičkou, ale i návrhářkou. Pod svým jménem designuje mladistvé modely, které jsou zcela chic do saigonského počasí i toho letního u nás. Lehké, jemné, simple i basic.

v_dobre_společnosti_el_tasky_poese tipy_hudba1_kabelka_tasky_poese v_dobre_spolecnosti_tasky_poese_atelier_el

Vietnamskou trojici prozatím uzavírají Tasky Poese, které myslí na vegany. V obchodě od nich najdete prostorný batoh, barevné váčky přes rameno i velmi stylové mini kabelky, při jejichž výrobě se tvůrci drží oblých tvarů a silných linií.

Tím vším ale nekončíme a rozhodně se můžete těšit na rozšiřování ‚dobré společnosti‘.