Blog

Proč byste se měli těšit na Prague Design Week

Opět se to blíží! Týden plný krásných věcí, seznámení s tvůrčími lidmi a potkávání se s vámi, milými zákazníky. Letošní Prague Design Week bude prostě opět jedna velká láska.

A láska, ta musí být plná překvapení. Proto jsem si jich pro vás připravila hned několik. Především půjde o módu – nové modely přímo připravené na nošení v ulicí vyhřáté jarním sluníčkem, i ušité rovnou do letních veder. Nová kolekce vás obleče do plisované avantgardy, ženských sukní, průsvitných materiálů i asijských kimon. Všude bude spousta výšivek a přírodních látek.

Oblečení je sice pro mou instalaci na PDW to hlavní, ale bude doplněno o mnoho dalších doplňků. Tak třeba literatura! Milujete 20. a 30. léta z per českých i zahraničních spisovatelů? Pak se máte na co těšit! Konkrétně na knihovnu plnou klasiků z antikvariátu. Až vás prohlížení designu unaví, budete moci najít útočiště právě v knihách a při nákupu si jednu z nich dokonce i odnést. A se svým „úlovkem“ se můžete vyfotit ve speciálním foto-koutku LFM. Takže nezapomeňte – hashtag je #lafemmemimi. 😉

Těšte se i na instalaci, která bude plná barev a ostrých úhlů, inspirovaná obrazem od malíře Thea van Doesburga. Jak se vám líbí? Přijdete? Budu se na vás moc těšit!

Zpět na blog